Styrelse

Ordförande Sten Munthe

Har hand om nyhetsbrev, stipendier, släktforskning via Gunnar, bl.a. Sten tillhör Beatebergsgrenen
Telefon: 031-406467, Mob: 070-593 36 07
Mail: sten.munthe@telia.com
Post: Att. Sten Munthe, Hackspettgatan 16, 412 70 Göteborg

Vice Ordförande Lisa Munthe

Mob: ‭070-382 02 03‬
Mail: lisamunthe@hotmail.com

Sekreterare Karin Munthe

Har hand om medlemsregister, utskick m.m.
Mob: 0709-603 433, 
Mail: karinmunthe2015@gmail.com 
Post: Karin Munthe, Pliggagränd 2, 231 93 Trelleborg

Sekreterare Camilla Munthe

Medlemsregister, hemsida, ny facebooksida, bilder… m.m.
tillhör gotlandsgrenen
Mob: 072-560 64 64
Mail: camilla@munthe.eu

Kassaförvaltare Per Munthe

Hanterar medlemsinbetalningar, kontouppgifter, löpande betalningar, bl a utbetalningar av stipendier. Per tillhör Beatebergsgrenen
Mobil: 0725-132575 
Mail: per.munthe@live.se

Suppleant Helena Munthe

Telefon: ‭070-796 37 95‬
Mail: helena.munthe@lansforsakringar.se

Suppleant Sophie Munthe

Telefon: ‭076-135 15 95‬
Mail: sophie@sophiemunthe.se

Suppleant Atle Munthe

Telefon: ‭070-897 27 90‬
Mail: atle.munthe@gmail.com

Revisorer: 

Barbro Lindqvist &

Revisorsuppleanter: 

Karl Vallin & Viktoria Frivold

1 svar på ”Styrelse”

  1. Efter att jag tittat runt lite på hemsidan har det fått mig att fundera över en sak. Jag grubblar och tänker jämt men just denna gången var det utöver det vanliga. Varför är jag inte en Munthe och kanske ännu viktigare, hur! blir jag en Munthe?

    Svara

Lämna en kommentar